| marius_8727 a întrebat:

Am 15 ani si am mainile foarte subtiri, de fapt, sunt slab de fel, dar am vazut alti copii ca mine si au mainile mai groase, nu stiu cum sa zic, dar oasele mele nu sunt asa de dezvoltate ca ale lor. Ce pot face in situatia asta?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Sa tragi de fiare :d ca sa faci muschi big grin

| Smylley a răspuns:

Asa am fost si eu, nu-i problema, mananci multi si de la 16 ani te apuci de sala, e easy, dar iti trebuie vointa, nu ii poti face pe ceilalti invidiosi daca nu depui si tu un pic de efort.

| 97alexandra97 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te stresezi, daca nu te doare sau nu sunt foarte sensibile, dupa parerea mea sunt ok. si eu sunt tot asa, si nu am nicio problema ( entorse ft rapid de facut ) Nu te stresa

| 97alexandra97 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te stresezi, daca nu te doare sau nu sunt foarte sensibile, dupa parerea mea sunt ok. si eu sunt tot asa, si nu am nicio problema ( entorse ft rapid de facut )