| DeeaDLove12 a întrebat:

Buna am mainile subtiri cum as putea face sa le am mai groase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DeeaDLove12 explică:

Hei cei care ati spus sa trag de fiare sunt fata si am doar 13 ani iar la faza cu mancatu am 40 de kg si sunt grasutza dar mainile tot subtiri sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine daca ai avea 2 ghiozdane si, stiu si eu, pune-ti aceiasi greutatea in ambele ghiozdane (sa zicem 3 kile ca esti fatawinking ) si le ridici in sus (sa ai mainile paralele cu solul) si pe zi ce trece mai adaugi 500 de grame etc.

| Seby80 a răspuns:

Ce sunca ma rolling on the floor Trage de fiare, cu cat poti tu, muschii arata bine :X

| LeMike a răspuns:

Ai potea sa faci antrenamente ridicand greutati, in cazul tau un pic mai usoare

| CodrinValentin a răspuns:

Mananca mai mult, sunca alea alea!rolling on the floor

| Darkangell2013 a răspuns:

Ridica greutati, da nu cu 30 de kg odata, astazi faci de 10 ori cu 5 kg, maine de 15 ori cu 6 kg si tot asa, si incearca sa mananci mai gras daca esti foarte slab, ca doar asa o sa ai mainile mai groase si cu muschi, bafta.