| CosminVerzea a întrebat:

Am 15 ani. Vreau sa imi explice si mie cineva ceva,deci vineri inainte sa plec de la sala aveam 91, 5 kg,in weekend am mancat o pizza, o punga de chipsuri si doua sandwichuri de la fast food+ alte chestii prajite si azi cand am venit la sala inainte de antrenament aveam 90, 4 kg. Cum este posibil ca dupa ce manac sa slabesc un kg? Dau funda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai măsurat rezultatul de la toaletă?

| Andreeush a răspuns:

Poate nu te-ai cântărit bine.

| LilWatamaloon a răspuns:

Probabil ai un metabolism rapid, in sensul ca ai varsta la care la mananci orice si nu se pune pe tine, mai ales ca faci si miscare intensa, gen sala.