| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca am mancat mult? Ieri am mancat 3 sandwichuri, o pizza, o farfurie de cartofi prajiti de casa cu cascaval si doua eclere.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei, asta mananc la pranz.

| RAY a răspuns:

2500 de cal, esti pe plus cu 500 de cal, continua si te vei ingrasa cam 1 kg in 8 zile

| Drimmero a răspuns:

Nu, e chilipir total, am mancat chiar dublu fata de tine zile in sir.

Unde sunt totusi fibrele?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca as vedea un copil mic de 4 ani care ar manca cat ai descris tu, as zice ca da, a mancat mult. Daca as vedea un culturist de 30 de ani as zice ca nu, nu a mancat mult.
Eu cred ca ai omis parti importante din intrebare. Dar nu are nimic, intelegem...

| Andreeush a răspuns:

Depinde cât de mult ții la siluetă.

| mentholinks a răspuns:

Sexul arde caloriile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat un hipopotam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ai depășit numărul de calorii recomandat

| Paul754880338 a răspuns:

Poate nu ai mancat mult dar, sigur nu a fost ceea ce trebuie pentru o silueta de invidiat;-)).

| GouDidodino a răspuns:

Ai mâncat ca spartul/sparta

| GirlOnline81 a răspuns:

Ai mâncat cât pentru toată săptămâna laughing.

| MPersephone a răspuns:

Foarte importanta intrebare.Nu iti voi raspunde, deoarece vreau sa nu poti dormi de curiozitate.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Mâncarea mea pe 5 zile laughing
Și nu glumesc.