| Pandele_Cristian_1997 a întrebat:

Am 17 ani si nu prea am barba, cam deloc laughing. Vreo 15 fire pe fiecare parte la perciuni...
Intrebarea este daca te epilezi pe tot corpul des, intensifica cresterea barbii, stiu ca suna ciudat!
Dar cica daca te epilezi creste mai repede si.
Pe maini picioare, cap laughing), intensifica cresterea?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Ce legatura are epilarea corpului,cu cresterea barbii?
Poate daca incepi sa te barbieresti, ar avea mai mult efect.
Deci, nici o legatura! Nici pe picioare sau cap, nici pe fata.
Mai ai rabdare, poate la 17 ani, este cam devreme sa ai o barba ca de adult.Hormonii,isi fac oricum datoria!
Sa auzim numai de bine!

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Nu are nici cea mai mică legătură părul de pe restul corpului cu cel facial.