| giannyblack a întrebat:

Am 19 ani, si trec printr-o perioada grea. Totul a inceput in urma cu 2 saptamani cand la ziua mea m-am cam imbatat. M-am simtit destul de prost toata saptamana dupa acea betie. Eram destul de aerian si aveam impresia ca totul e ca un vis. Mi-am revenit in cele din urma. Insa luni la scoala, un coleg mi-a spus ca seman cu ucigasul din florida si mi-a aratat o poza cu acesta. In acea poza aducea putin cu mine si m-am simtit extrem de bulversat si demoraliza ca as putea avea o asemenea privire. Am devenit oarecum obsedat de acest lucru si am cautat pe internet imagini cu el in speranta ca nu semanam si am ajuns ma concluzia ca nu prea semanam. bun am trecut oarecum peste asta... dar am ramas oarecum bulversat cu aceeasi stare aeriana. Am momente cand imi amintesc de asta si sunt demoralizat. Simt ca nu mai sunt eu. Uneori imi revin iar apoi iar ma simt aiurea... Am inceput sa am ceva probleme si cu memoria. Ma simt foarte stresat de problema asta si imi este frica sa nu innebunesc. Am pus aceasta intrebare aici cu speranta ca voi gasi alte persoane cu aceeasi problema. Am vorbit deja cu mama, m-am confesat si m-a facut sa ma simt mai bine. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Deci tu te simti prost pentru ca ti-a spus un coleg ca semeni cu ucigasul din Florida? Vorbeste cu mama ta, daca te face sa te simti mai bine.

| Ara997 a răspuns:

Daca ai o relatie buna cu mama ta, ai cel mai important sprijin! Aici nu te cunoaste nimeni, la scoala fiecare cu toana si interesul lui, dar mama care te-a adus pe lume iti va da sfaturile cele mai bune pentru ca te cunoaste si te iubeste neconditionat.

| Xxxanarchy a răspuns:

De unde esti? Poti sa iti schimbi numele cu Ucigasu din *localitatea ta*. Funda?