| Bianca3012 a întrebat:

Recent am inceput sa nu ma mai bucure sau sa ma intristeze nimic. Am primit azi o veste proasta, care m-ar fi demoralizat in mod normal, dar nu am simtit aproape deloc vreo urma de tristete.
Apoi am primit niste cuvinte frumoase de la un fost coleg si iar n-am fost absolut deloc induiosata, desi inainte le-as fi apreciat mult (am fost si sunt in aceleasi relatii cu acel fost coleg, nu-i asta problema).
De ce am indiferenta asta? aproape jumatate de an am plans pentru ca am fost complet ignorata de noii colegi de liceu, facandu-ma sa ma simt extrem de prost in unele cazuri din trecut. Are legatura cu faptul ca acum nu ma mai afecteaza nimic brusc?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Ai avut o perioada lunga in care ai suferit. De asta esti asa. Gaseste-ti activitati care sa iti faca placere si vei incepe sa te bucuri din nou de viata.