| MihaicaDan a întrebat:

Am Allview P5 Quad... am o problema. cablul de date(care formeaza incarcatorul) nu merge la calculator. Adica arata ca se incarca... da nu imi mai arata Depanare USB sa pot lua ceva din calculator sa pun pe telefon. de ce?

2 răspunsuri:
| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Eu am Allview p5 si la mine e automat... cel mai probabil e winows-ul daca e mai vechi decat win 7/ vista

| A000000000 a răspuns:

Am si eu o intrebare..De cand ai telefonul ai avut vreo problema cu el? M-ai sfatui sa-l cumpar? Multumesc anticipathappy