| GaBeLo10 a întrebat:

Salut Tpu..Am Allview si am memorie interna de 4 gb..Am șters tot de pe telefon, dar totuși îmi apare ca 3 gb sunt ocupati, nu știți de ce sau cum sa fac sa fie mai goala memoria?

1 răspuns:
| M3GAM3 a răspuns:

Salut big grin
Poate e din cauza ca ai jucat jocuri si s-a salvat progresul datele astea si eu am patit-o dar nu stiam pe atunci ca exista 360 security
I-ati 360 security dai clean daca nu merge nici asa saveaza-ti numerele de telefon conturile si ce mai ai important si dati reset
Acel 1 GB poate fi programele ce vin odata cu telefonul nu prea ai ce sa faci incearca variantele de mai sus
Sper ca te-am ajutat big grin happy