| ARegularGuy a întrebat:

Am aproape 16 ani si pentru ca eram putin frustrat pentru ca nu am mustata/barba, acum cateva luni mi-am ras puful aproape inexistent de pe fata, in speranta de a-mi creste ceva pe urma. Vreau sa stiu daca am facut o prostie dând cu lama pe față fara sa am ce sa rad.Imi va cauza probleme?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Intr-un fel, Da! Deoarece o sa te saturi de barba in viitor, dar incearca sa nu o iei asa de des, ia-o odata pe luna! Sunt sigur ca nu o sa creasca din prima dar nu ti-o mai lua!

| ambicio a răspuns:

Băieți sunt mult mai drăguți fără mustață, faci o greșeală dacă pui lama pe față

| AndreiMarin85 a răspuns:

Da o sa iti creasca par in palme si pe limba. sa te distrezi