| sweetylovepink a întrebat:

Am auzit ca masca cu miere de albine este un remediu bun impotriva cosurilor si a tenului gras si as vrea sa aflu mai multe despre ea, adica cat de des trebuie sa ma dau cu ea iar daca are efect si cosurile dispar trebuie sa ma dau in continuare cu ea pentru prevenirea lor sau nu? Ms multkiss:X

Răspuns Câştigător
| JoAnne9 a răspuns:

Hei! De fapt masca e un amestec de o lingurita de miere de albine di o lingurita de scortisoara. Amestecul se pune pe fata seara si dorimi cu el pe fata. Dimineata il dai jos cu apa calduta.Foloseste masca timp de 7 zile.Cosurile o sa devina din ce in ce mai putine si mai mici-asta pana cand dispar.Pentru prevenire foloseste-o lunar. Sper ca te-am ajutat! FUNDA!