| gabrieloss98 a întrebat:

am auzit ca scoala s-a amandat pe 17 sept,trebuie sa merg si pe 15, atunci cand este festivitatea de deschidere?

Răspuns Câştigător
| DiaMrrr a răspuns:

Festivitatea de deschidere este in 17 ....sa amanat de pe 10 pe 17, pentru ca pe 15 nu ar avea cum sa fie pentru ca este sambata big grin sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Cum sa te duci in 15 sambata?! la scoala se merge lunea. nu conteaza ca nu e 15.

| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Festivitatea de deschidere normal este in ziua in care incepe scoala adica pe 17 deci nu cred ca e nevoie sa te duci pe 15.