| anonim_4396 a întrebat:

Ciao TPU! Sa ma lamureasca si pe mine cineva,scoala incepe pe 17, dar festivitatea aia de deschidere are loc pe 15 si orele incep pe 17? sau festivitatea de deschidere are loc pe 17 si orele incep pe 18? pentru ca am auzit de la altii ca cica festivitatea e pe 15 straight face

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Mai bine o/il suni pe diriginta/diriginte. Funda?

| Xenya a răspuns:

Buna! Festivitatea este pe 17 iar orele incep de pe 18! happy

| RegepOnur a răspuns:

Eu stiu ca festivitatea este pe 17 si orele incep pe 18.Nu prea are cum sa fie festivitatea pe 15 deoarece este sambata...

| PapushaTa a răspuns:

Heii...Da,asa e. Festivitatea se pare ca va fi Sambata, 15 Septembrie, iar Luni, 17 Septembrie, vom merge direct la cursuri.
Ce porcarie! In fine. Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?puppy dog eyes

| Ancutza2000 a răspuns:

La mine la scoala festivitatea are loc pe 17 si orele incep pe 18. Cred ca asa este cam pe la toate scolile.