| anonim_4396 a întrebat:

Am cam inceput sa ma plictisesc la PC....si de aceea m-am gandit sa fac tutoriale...Dar intrebarea mea este:ce sa contina tutorialele? N-am idei! Voi de ce tutoriale ati fi interesati?

Funda!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

nu stiu, poti face chestii usoare, ca photoshop, ilustrator, after effects, etc.
Poti incepe sa faci Let's Play-uri, asta e si mai usor, si sunt si vizionate.
Daca nu stii ce-i un let's play, te filmeze pe tine, in timp ce te joci, si vb la un microfon, uite, iti dau niste canale pe youtube ca sa vezi despre ce este vb:

http://www.youtube.com/user/NiceIHATEPINK

http://www.youtube.com/user/xxelok2012xx?feature=results_main

Eu cam la astea ma uit de obicei, ti le dau doar sa ai un exemplu, poti face, dar naspa este in Romania este destul de greu sa ajungi ca ei daca nu esti ajutat, si ei nu ajuta asa degeaba, ca nah, cine ar ajuta...
Daca vrei sa ajungi repede popular, incearca cu tutorialele, dar daca vrei sa faci ceva amunzant ca let's play-urile, ai de muncit;)

2 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Pai vrei sa-ti spunem noi la ce te pricepi tu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu as fi interesat de un tutorial de programare in perl sau python.