| sinetalb98 a întrebat:

intrebarea mea este:ce le place cel mai mult baietilor la o fata? happy Funda

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Simplitatea, Bunavointa, Sinceritatea si cel mai important felul ei de a fi.

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mie imi place cel mai mult la o fata cum isi schimba orientarea pentru mine si te paraseste pe tine.

| Miky1 a răspuns:

Feminitatea in primul rand

| Seyko a răspuns:

Aspectul, felul in care te imbraci, iar cel mai important este felul tau de a fi.
(Daca esti fitoasa si te crezi printesa si superioara fata de toti cei din jur, n-ai nici o sansa... o sa fii luata la misto de catre baieti)

| RaluSefaVoastra a răspuns:

Sinceritatea,felul ei de a fi, cum rade, zambeste, de fapt cur si tatelaughing