| HECTOR_9502 a întrebat:

am cumparat niste proteine (REDIS) pentru a imi creste mai rapid masa musculara. Vreau sa stiu ce efecte negative pot aparea. Inca nu am inceput sa le iau. AM 15 ani, 1.76 inaltimea

1 răspuns:

Ma si eu am 15 ani si multi mi-a zis sa nu ma apuc de proteine cas prea mic si sa mi le iau din mancare. acum chiar nu vad ce legatura au cu varsta normal te ajuta sa te dezvolti... si eu am tot 1.76 si cica REDIS nu-s bune...