| aly a întrebat:

Am de facut un referat dspre India si imi trebuie poze.Problema e ca nu am cartus la imprimanta si nu am pe cine sa il rog sa imi traga si mie niste poze.De unde pot sa fac rost de poze cu India in Craiova. Funda Urgent!

Răspuns Câştigător
| Samurah a răspuns:

Pune pozele pe un stick, du-te la un centru xerox, acolo ti le vor imprima ei.
Iti pot trage si text daca ai nevoie.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| emaalexandra97 a răspuns:

Cauta poze cu india pe internet si pune-le pe un stick si apoi te duci cu el la xerox, acolo poate sa-ti scoata poze