| bossu99 a întrebat:

Am fost la scoala la matusimea si o fata m-a intrebat cati ani am si ce clasa sunt si dupa se uita la mine si cativa baieti ziceau ca ma place.Credeti ca e adevarat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S a interesat de tine, as zice ca te place

| Nickname1890 a răspuns:

Daca s-a bagat ea in seama cu tine, da, fii convins ca te place.

| drogh a răspuns:

Probabil o fi simţit o atracţie faţă de tine. Plăcerea vine doar atunci când te cunoaşte mai bine.

| gazza01 a răspuns:

Sunt prea putine argumente, nu stiu ce sa zic. Nu cred ca te place! happy