| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega noua in clasa si de cand a inceput scoala se tot uita la mine si azi am intrebat-o de ce se uita la mine si a zis ca nu se uita la mine ca se uita la colega mea de banca dar faza tare e ca azi nu venise la scoala dar tot se uita la mine laughing. Si dupa aia m-a intrebat daca imi fac iluzii si i-am spus ca nuhee hee. Imi place mult de ea dar e mai rusinoasa si mai retrasa.

Răspuns Câştigător
| XxblackangelxX a răspuns:

Pai tie iti place de ea si ei de tine daca se tot uita la tine hai zii u prima k ea iti este simpatica si gt

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal ca te place!
Fii mai atent si mai dragut cu ea,incurajeaz-o,arata-i ca ti-e simpatica,va capata si ea curaj.
Si, daca iti place, spune-i!

| TheDeutz199 a răspuns:

TE PLACE! Incearca sa o schimbi, iti spun eu ca se poate schimba usor un om, de exemplu, eu anul trecut eram o nesimtita, si nu ma intelegeam de loc cu colegii mei, dar anul asta toti zic ca m-am schimbat foarte mult. Baga-o in seama, vorbeste cu ea mai multe, o sa vezi ca o sa se schimbe totul