| anonim_4396 a întrebat:

Am implinit acum 3 zile 14 ani, dar ma framanta o intrebare.
Am 1.71 inaltime, si 73 KG, se poate spune ca sunt obez? Daca da, ce trebuie sa fac sa slabesc pana arat normal.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Esti cam obez, da.Fa mult sport, eventual tine o dieta.In principiu, mult sport.Alearga seara, flotari inainte de somn etc.

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Http://www.calcule.ro/......copii.aspx
calculeaza cat trebuie sa ai

| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Salut. Sa stii ca nu este o greutate prea mare, la inaltimea ta ar fi trebuit sa ai 70kg deci stai bine. Daca vrei sa slabesti fa-ti un program de alergare> Funda?