| aly a întrebat:

Am inceput sa joc metin2ro Aries am niste itm care mi le-a dat un baiat.Cine ma poate sa ma creasca si pe mine de la lvl 1 si sa ma invete preturi, etc. Multumesc si ofer funda la cei care o sa ma ajute.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Gasesti distui sa te creasca pe www.metin2.ro la sectiunea "forum" :).

| ACAB1312 a răspuns:

Ce cauta la aceasta categorie sigh?

| aly explică (pentru ACAB1312):

Ma daca intri pe site-ul TPU, intri ca sa ajuti lumea nu ca sa faci observatii.

| MariusZap a răspuns:

Aaaaaa.Sfatul meu este sa te lasi de metin2.NU sa nici nu te apuci.Crede-ma iti pierzi ani din viata pe el.