| anonim_4396 a întrebat:

am incercat sa reinstalez LoL-League of Legends si imi da eroare, poza: http://imageshack.us/photo/my-images/88/dfdddd.png/, ce trebuie sa fac? si la hamachi imi face la fel, e vreun virus cv? antivirus am nod325, vreau sa stiu vreo modalitate in afara sa reinstalez windowsul k nu am timp momentan. dau funda!, MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| s0w30n3 a răspuns:

Mentionez ca sunt conectat la internet, am incercat si sa dau restart la pc dar tot la fel imi da.

| UltimateFlame101 a răspuns:

Conexiunea poate nu e stabila adica poate sa cada pentru cateva sec si sa revina ...incerza sa folosesti un cablu de internet