| DDX99 a întrebat:

De ce imi da aceasta http://imageshack.us/photo/my-images/834/capturekd.png/e roare cand vreau sa descarc ceva cu t o r e n t u l?

8 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Orice vrei sa descarci da eroarea asta, sau doar un anume fisier? Uite ce setari am facut eu la u-t o r r e n t :
http://www.youtube.com/watch?v=_YFlUAX7sxQ

| DDX99 explică (pentru taken):

Ori ce fisier aceas eroare

| taken a răspuns (pentru DDX99):

Incearca sa instalezi o alta versiune.Eu am 3.2.3.
Folosesti un router?

| DDX99 explică (pentru taken):

Nu folosesc router aceas versiune o folosesc si eu am uitat sa precizez ca inainte sa-mi dea eroarea asta am descarcat niste fisiere si nu mi le descarca doar cu 150-200kb/s normal la mine se descarca cu 1-1, 2mb/s

| taken a răspuns (pentru DDX99):

Nu stiu ce sa spun, dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.

| DDX99 explică (pentru taken):

Am facut asta

| taken a răspuns (pentru DDX99):

Incearca o alta versiune.Vezi ca este aparut 3.3 (chiar daca este beta).Il gasesti pe filehippo. Daca nu merge nu stiu ce sa spun. Eventual instalezi din nou windows-ul.Eu dupa ce instalez windows-ul, driverele, programele mai importante, fac un backup (la partitia C) cu acronis true image. Daca am o problema cum ai tu dau restore si in 15 minute totul este ca nou. Poti sa incerci si o dezinstalare cu perfect uninstaller si apoi sa il instalezi iar.
http://fastupload.ro/003fa94e41f36c27fb9d9a35f87aab25.html

| Eugenho a răspuns:

Dai restart la Windows ar trebui sa mearga!