| Trăie a întrebat:

am instlat fifa 11 si imi apare la pornire windows has sopped working ce sa fac?sad mentionez ca am windows 7 si am instalat jocul corect big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Care windows? Explorer?
Mai intai
Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)
Apoi:
Du-te in START-> scrie in fereastra de cautare ''cmd''->clik ok->clik dreapta pe ''cmd exe''apoi clik pe Executare ca administrator. Ti se va cere să tastezi parola pentru un cont de administrator. Click Continue dacă esti administratorul sau tasteaza parola administratorului daca ai. Apoi, clic pe Continuaţi.La comandă Sfc, tasteaza / scannow, apoi apasa ENTER. Scanarea va dura ceva timp si windowsul va incerca sa repare fisierele deteriorate sau lipsa pe care le gaseste! In functie de situatie s-ar putea sa-ti ceara CD-ul de instalare al windows-ului tau! Bafta!