| NuIntreba a întrebat:

am intr-un fel o mare problema.Am niste note de care parintii mei nu stiu, in momentul asta tata este la sedinta cu parintii si sigur va afla de ele.Intrebarea mea este,cum pot face sa scap fara pedeapsa? Pentru ca sigur ma va pedepsii sa nu mai ies afara,dar eu nu pot sa nu ies, pentru ca vreau sa stau cu prietena, ca daca nu se supara pe mine...Deci aveti idei, dau funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai trebuia sa te gandesti inainte. acum daca esti prins cu mata in sac suporti consecintele