| catalin231998 a întrebat:

Am intrat la profilul mate-info. Cate ore de mate se fac cate de informatica cate de fizica, cate de... etc. Vreausa stiu cate ore se fac din toate. Funda

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

4 de mate, de informatica 1 sau 2 nu mai tin minte exact, de fizica 2, de biologie 2, de chimie 2, de engleza 2, de franceza 2, de romana 3.
in rest cate una. iar desen si muzica faci alternativ. o saptamana desen, o saptamana muzica si tot asa.

1 răspuns:
| kagome17 a răspuns:

Salut...in clasa a 9 a faci 3 ore de mate pe saptamana, 2 de fizica si parca 2-3 ore de informatica