| Coso_Cosmin_1994 a întrebat:

Am la lucru o fata cu care ma intalnesc in fiecare zii in statie tot timpul ne salutam dar nu prea ne vorbim iar la lucru o vad ca trage cu coada ochiului dupa mine tot timpul dar nu stiu daca ma place, as intrebao dar imi este teama ca ma va refuza si detest lucrul acesta e o fata foarte frumoasa si cu caracter. ce sa fac cum sa fac ca sa ma placa sau cum sa o abordez?... Multumesc!

3 răspunsuri:
| Kydutsa a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa iasa cu tine la un suc. Iar la suc da-i un biletel cu un trandafir. Intreab-o daca treaba e reciproca sau nu, daca zice ca da, atunci nu mai pierde timpul: sarut-o. Baftaaa! Sper ca te-am ajutat! Pupic

| CrazyBubble a răspuns:

Ai putea sa iesi cu ea undeva la un film si sa incepi sa o cunosti mai bine.Adica incerca sa petreci timp cu eawinking! Sper sa ti-am fost de ajutor!happy

| Coso_Cosmin_1994 explică (pentru CrazyBubble):

Multumesc pentru raspuns!