| AndreeaSiAndra a întrebat:

am mai pus intrebarea asta o data deci va rog sa raspundeti cele mai bune primesc funda mie imi place de un tip care s-a bagat intr-o problema cu un prieten de al meu si prietenul meu vrea sa il ia la bataie el fiind mai ranchiunos si mai incapatanat iar baiatul de care imi place m-a rugat sa-l conving sa nul bata dar asa incercand sa-l conving simt ca ma departez de el si nici baiatului pe care il plac adica claudiu nu pot sa-i spun ca nu pot face nimic si din astea pentru ca incerc sal cuceresc si el stie ca sunt prietena cu acel baiat deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Marry_6905 a răspuns:

Buna Andreea.Destul de complicata problema ta.
Poi du-te la baiatul de care iti place si explica-i ca ai incercat sa vorbesti cu prietenul tau, sa-i explici de ce nu e bine sa faca acest lucru dar el e foarte incapatanat si nu tia luat in seama sfaturile! Si despre prietenul tau`, apropiete iaras de el, si nu mai aduce vorba despre acest lucru!
Parerea meabig grin
Sper ca te-am ajutat (:!

2 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Andreea, te inteleg perfect dar, zii lu acel baiat ca daca mai ii zice ceva care te supara ii zici profesurului sau doamnei ci ii zici lu Claudiu ca nu mai esti prietena cu acel baiat fitos fiindca unii baieti sunt :
1. Agresivi
2. Incapatanati
3. Rautociosi
4. Cruzi
Si,
5. Ne-iubitori
Si mai spune-i lu acel baiat ( NU LUI CLAUDIU ) caci nu mai esti prietena lui sau nu-l mai suporti si ca te supara tare ca tu nu-i faci nimic sal supere in caz ca mai ai ceva da-mi Mesaj si iti zic deci fa cum ti-am zis scutze pentru greseli daca am facut baftawinking

| adelyna345 a răspuns:

Inceraca totusi sa vorbesti cu prietenul tau sa nu mai aiba o problema cu el si poate asa tu si claudiu veti putea avea o relatie.adica s-ar indragosti si el de tine deoarece esti o persoana care il ajuta la greu.o fata de treaba...intelegi uh