| AndreeaSiAndra a întrebat:

mie imi place de un tip care s-a bagat intr-o problema cu un prieten de al meu si prietenul meu vrea sa il ia la bataie el fiind mai ranchiunos si mai incapatanat iar baiatul de care imi place m-a rugat sa-l conving sa nul bata dar asa incercand sa-l conving simt ca ma departez de el si nici baiatului pe care il plac adica claudiu nu pot sa-i spun ca nu pot face nimic si din astea pentru ca incerc sal cuceresc si el stie ca sunt prietena cu acel baiat deci ce sa fac?

1 răspuns:
| Daniel_4984 a răspuns:

Pai cred ca aici ai 2 solutii.
1. S-ar putea sa nu ai sanse sa te combini cu acel baiat deci poti renunta si sa ramai prieten cu celalalt
2. Il lasi sa se descurce singur, cred ca nu are nevoie de ajutorul unei fete sa iasa dintr-o astfel de situatie