| Noonehereyet a întrebat:

Hei! Ieri cel mai bun prieten al baiatului pe care il plac mi-a zis ca angry fiind baiatul de care-mi place) ma place. Azi a pus-o pe prietena mea sa ma intreba daca am iubit ca X ma place. Ce-i drept e ca X a inceput sa vorbeasca cu mine si sa glumeasca. Ce ar trebuii sa fac? Chiar il plac.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

X i-a pus sa faca asta. Poti sa mergi la el cand e singur, sa ii zambesti si sa ii spui sa te intrebe personal daca il placi sau nu happy De acolo mai departe va descurcati voi doi. El e destul de indraznet si va sti ce are de facut happy

| PopAnny a răspuns:

Poți vorbi cu el. roagă-l sa Îți spună în fata ce simte apoi spune-i ca și tu îl placi. Dacă e genul de băiat timid poți sa îl inviți sa mergeți la un film, etcetera. Dacă e îndrăzneț lăsal pe el sa te invite primul sa iesiti