| Laurentiu_Cazan_1997 a întrebat:

Salut tpu.Am maine la liceu un test greu si nu am invatat laughing si as vrea sa imi ziceti niste modalitati de a copia happy
Funda!

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Și întrebarea este: crezi că poți copia?
Mai bine iei un 3 pe meritele tale, decât un 2 pe copiat, nu crezi? Nouă, elevilor, toate testele ni se pare grele, fără răspuns chiar! Însă cu toții știm că nu e chiar așa.
Mai repetă și tu lecția de patru, cinci ori și poate scoți un 5 la test!

| drogh a răspuns:

De ce sa-ti fur singur caciula?
Mai bine invata pentru ca oricum ai timp. Poti sa te trezesti si dimineata pentru a te mai uita pe materie. Gandeste-te ca poate profesorul acela este exigent si daca o sa se prinda ca tu vrei sa copiezi, o sa te articuleze de nu iti mai poti reveni.

| Niko0o29 a răspuns:

Nu e chiar cinstit sa copiezi dar totusi.
Pai daca ai perinita pe scaun iti poti pune sub perinita copiuta intre picioare sau in maneca sau scrii pe banca sau ti-o pui in ..Decolteu "cam asa cred eu laughing