| Serendipity17 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste medote pentru a copia...va rooog am aflat ca maine dam un test surpriza si eu habar n-am la acea materie crying sh e mult de invatat...adica; nu ai la ce sa te astepti

pls

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Pai pune mana si invata. Ce daca e mult? Asta e cea mai sigura metoda de a scrie la un test.Nu tot timipul funstineaza copiatul
Daca chiar vrei sa copii, metoda anterioara cu foile e buna.Ai grija sa nu te prinda cand te uitiwinking

| Christina a răspuns:

Lasa copiatul! in loc sa stai sa te gandesti la metode de copiat, mai bine ai invata!batting eyelashes
Dar daca tot vrei o metoda de copiat ar fi :pune sub foaia de test sub caiet si cand nu se uita profa il deschizi tot cate un pic happy

| ank a răspuns:

Metoda mea de copiat e una foarte simpla si banala care functioneaza mai mereubig grin
ma rog nu functioneaza la teze, examene, de astea importanteoh go on
eu tin foile cu ce mi trebuie sub lucrare intr un caiet.si in timpul lucrarii deschid mereu caietul frumusel cand nu s uita profiihee hee

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu nu pot sa copiez pe banca, dar copiez in bancabig grin...eu pun caietul in banca si gata, copiez. E bine sa ai ghiozdanul in banca sa bagi repede caietul in ghiozdan, daca e ceva. Dar si idea cu caietul pe banca e buna, poate tu poti sa copiezi asa, eu una am incercat si m-a prinslaughing, iar de cate ori am copiat cu caietul in banca, nu m-a prinsbig grin