| JustForU a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am fost invitat la petrecerea unei colege care se muta din oras, dar nu stiu ce cadou sa ii cumpar! Petrecerea e sambata.Va rog sa-mi dati idei de cadouri!

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai daca este o prietena de a ta spune-le si colegelor tale sasi taie o suvita de par fiecare si sa o puneti intr-un medalion pe care sa il oferiti sau o rama cu poze de a le voastre ceva care sa nuite si ceva care sai aminteasca de voi colegele ei.

6 răspunsuri:
| cryss_7938 a răspuns:

Haine? jucarii daca suntei mai mici tongue( d exp un ursulet mai marisor) dar cred ca cel mai bine e hainele

Răspuns utilizator avertizat
| DjAnita a răspuns:

Pai.mergi la petrecere, dar binenteles cu un cadou amuzant gen o scrumiera fanny, sau o cana cu 2 fete, pe scurt chesti amuzante, sigur o sa-i placa...si daca se si muta, in noua lui casa cand va vedea cadoul sigur isi va aminti de tine: distractie placuta

| Bbbloxber a răspuns:

Fa-i cadou un tablou cu poza voastra sau un puzzle tot cu poza voastra sau o cana idem!

| sorynm a răspuns:

Pai da si tu informatii, ce ii place, cati ani are, ca sa stiu.

| Alexandra_5118 a răspuns:

Pai...daca tot se muta din oras.ia`i ceva care sa-i aminteasca de tine. parerea mea.