| mana_9899 a întrebat:

Am invitat o fata in oras dar nu stiu pe unde s-o duc imi dati niste idei

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

La morgă.

| Lexiiii a răspuns:

Paiai putea sa o duci undeva sa mancati,sau la cinema, la o plimbare cu rolele(bicicleta ), la teatru.etc sunt o multime de locuri unde ai putea sa o duci.

| AmoreSpeciale a răspuns:

Hei a venit primavara e minunat in parcuri, in aer liber, si mai ales ca acolo o sa puteti sa fiti mai retrasi si tot odata intr-un loc superb(natura)... daca nu esti genu parc-natura.la o inghetata in drum spre un film bun, sau depinde si de buzunarul tau.la un suc intr-un bar.hai ca se gasesc. acum bafta

| madycumada a răspuns:

Buna!
Daca este cald, iesitit in aer liber. Mergeti intai la o pizza sau la o cofetarie, dupa mergeti sa va plimbati. Fie pe jos, fie cu rolele, bicicleta sau orice altceva. Poate mergeti la cinema, daca e un film bun, intr-un parc de distractii. Succes!

| Maiiiiia a răspuns:

Scoate-o la film sau la un suc in parc. Daca esti din Tm mergeti in Centru sau la Iullius Mall sus la cinema ii o cafenea si acolo aveti si umpica intimitate

| alynutza_4669 a răspuns:

In parc, la o cofetarie, intr-un loc unde sa fiti numai voi doi.