| costica21gabita a întrebat:

am nevoie de ajutor: imi place de o fata si nu stiu cum sa aflu daca si simte la fel sau macar sa o fac sa simta la fel. Ideea e ca ma blochez de fiecare data cand vorbesc cu ea si parca in loc de inima am un motor in doi timpi, asa ca... ajutooor.

PS: Dau funda

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Hey
☢ Poți pune pe cineva să vorbească cu ea si să afle dacă te place
☢ Ca să faci o fată să te placă nu prea se poate, ori e din prima ori nu. Dar te poți comporta frumos cu ea, alint-o, fii cât mai apropiat de ea si vorbiți mult.
☢ Dacă te blochezi, spune-i asta, o să i se pară dulce.
☢ Fii tu insuți și nu fii nesimțit cu ea și respect-o

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Spune-i prietenei ei să vorbească cu ea și să afle. Simplu, nu?

| raf1999 a răspuns:

Fi sigur pe tine intra in vorba cu ea lasa emotile nu o sa faci nimic daca te lasi cuprins de emotii