| annamarya04 a întrebat:

Buna!happy Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi fac prieteni noi pe fb dar de fiecare data cand incerc sa vorbesc cu ei ma blochez, nu stiu cum sa incep o conversatie, ma puteti ajuta?
Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Incepi cu "Buna happy" ii intrebi ce mai fac, le poti spune ca tu te plictiseai si te-ai decis sa mai "stresezi" putin lumea care e online.iar el/ea e fericitul ales laughing big grin

| Seducatorul a răspuns:

How are you nigger! want to be friends with melaughing

| Bby20AnA a răspuns:

Incepe cu inceputu un BUNA CE FACI..si dupa incearca sa-i cunosti si sa aflii mai multe despre ei si nu fii prea insistenta arata-le cat de buna esti si ca vrei sa-ti faci prieteni noihappy