| aleee07 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, mie imi cresc foarte incet unghiile. Imi poate spune cineva niste remedii bune pentru a-mi creste mai repede, si sa fie mai tari. Dau funda pentru cele mai multe remedii! >:d< [ scuzati categoria big grin ]

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin.
sau incalzeste niste ulei, apoi adauga niste zeama de lamaie si tine-ti unghiile in acel amestec pana se raceste uleiul.

1 răspuns:
| friday a răspuns:

Asta se intampla de obicei daca le rozi. Sau ai lipsa de calciu.