| mihai3 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.sunt clasa a 9A mate info intensiv engleza si am niste note mici rau de tot.in generala am avut multe note bune si le am obtinut pe merit dar acum in clasa a 9 parca sunt cel mai varza din clasa...as vrea sa ma mut ce imi recomandati sa fac pe viitor? sa ma mut la filo? SI am asa o sila de invatat nu stiu mi se pare imposibil la clasa asta. ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| rox13yy a răspuns:

Si eu am fost la mate-info iar cand am terminat clasa a 12-a am regretat ca nu mi-am ales alt profil, sau ca nu m-am transferat. daca te muti la filo ai sa faci engleza, si ai zis ca nu te descurci.transfera-te la stiinte ale naturii sau la contabilitate, mi se par cele mai calumea