| Pufulika a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, ce este iubirea?
Celui mai amplu si frumos raspuns dau funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iubirea este atunci cand prietenul tau reuseste sa distinga -> LACRIMILE PE OBRAJII TAI, CHIAR SI CAND MERGI PRIN PLOAIE.
http://anndr3ea.files.wordpress.com/2011/06/ploaie.jpg

1 răspuns:
| MarianaMadu a răspuns:

Iubirea este atunci cand o fetita ii fura baiatului ciocolata din geanta si,totusi,baiatul o pune in acelasi loc...:-) Astea nu sunt vorbele mele insa am pus-o ca un fel de introducere. Dupa parerea mea, iubirea este atunci cand inima inceteaza sa te mai asculte si se pune in locul creirului conducandu-ti mintea, corpul... iubirea este sentimentul pe care toti spun ca nu il poti exprima in cuvinte si ca atunci cand iubesti cu adevarat nici "Te iubesc" nu mai este indeajuns. Iubirea este idealul fiecaruia dintre noi.:-) kiss