| Bombaaa a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, sunt baiat am 14 ani, sunt indragostitt de o fata de 15 ani. si ea ma place, m-am si sarutat cu ea dar imi este rusine sa mai stau cu ea sa mai umblu. ma puteti ajuta? sau cu un sfat plz. FUNDA

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna! eu zic ca daca intre voi 2 exista atractie nu are dk sa iti fie rusine:p
ce conteaza un an? e o nimica toate:p
lasa gura celorlalti si voi faceti ce va dicteaza inima:p

funda?:X

4 răspunsuri:
| PinkySilvia a răspuns:

Daca va placeti reciproc nu vad de ce sa nu fiti impreunathinking Pentru dragoste nu'i o anumita varsta, nu conteaza ca'i mai mare ca tinetongue

| Anonymuss_1194 a răspuns:

Departeaza-te incet incet de ea, sau nu o mai baga in seama deloc, daca nu isi da seama intr-o saptamana ca nu mai vrei, da-i papucii!

Răspuns utilizator avertizat
| dutzu130 a răspuns:

Pai tie rusine pentru ca, poate ca ii mai mare ca tine sau ai niste prieteni care isi bat joc de tine cand te vad cu ea sau nu stiu ea e urata sunt mai multe posibilitati dar daca ea te place si tu o placi nu ar trebui nimic sa iti stea in cale nici prieteni nici frica nici nime.