| Biiancaa98 a întrebat:

Buna sunt Bianca si am mare nevoie de ajutor.Este un baiat in clasa la mine care imi place de el mult si nu stiu cum sa ii zic deoarece imi este rusine? Ma puteti ajuta cu un sfat...

Răspuns Câştigător
| buburuza2 a răspuns:

Scumpa mea happy cu rusinea nu facii nimica fii directa si suporta consecintele happy e ceva firesc sa iti placa de cinneva si daca vezii ca celui pe care il placi nu ii pasa :* sunt baietii love struck si cand nu te asteptii un baiat pe care chiar nu credeai ca il vei place ( nu ca arr fii urat) sar atasa de tinne :X da vii totul in regula. Fi directa happy si concreta cum am zis la inceput cu rusinea nu rezolviii nimicca :*|| funddddddaaa?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| swee1love a răspuns:

Pai vb cu el pe mess.Si intreaba-l daca are iubita si zii de o combinatie, daca nu vrea pe cineva.winking

| Alexandra_4520 a răspuns:

Oof bianca oof