| Annishoara01 a întrebat:

Salut,TPU!
Am nevoie de o poezie alcatuita de voi, nu luata de pe net. Cu ocazia zilei de nastere a unei prietene. Va rog.
S-a nascut pe 14 februarie.

Funda.

5 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Și cele de pe internet sunt alcătuite tot de cei ca noi, so...use it!

| rapidistuul a răspuns:

Adica ne pui pe noi la munca in loc sa muncesti tu....si cand te duci la prietena ta ii spui ca tu ai facut poezia.Pai e frumos asa?laughing

| Annishoara01 explică:

Vreau la moment. laughing

| ŞniţelMov a răspuns:

Anişoaro, nu mai bine-i zici tu un "La mulţi ani, fă! " aşa... din suflet. O să aprecieze.
Tschüss!

| GaEmy a răspuns:

Sau poti sa iei una de pe net, o mai modifici putin si gata