| NobodyHere a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru! Ce ati alege dintre Lg Cookie si Samsung Corby? Daca stiti alte telefoane faine cu touchscreen, potrivite pentru o fata, va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Eu aleg Samsung corby, pe care il si am e ff cool, dragut are niste culori vii si e f bun
mie la LG cookie nu imi place de loc designul si e si mai scump
Mie telefoanele LG mi se par cele mai proaste ( la calitate )
Eu l-am scapat pe jos pe corby, si a cazut si carcasa si bateria si nu are absolut nimic.
Acum tu alegi :*

4 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Eu am Corby, si da, se potriveste perfect pentru fete, insa eu as alege Cookie, pentru ca na`... e mult mai dragut, dar doar ca aspect pentru ca in rest e mai complicat decat corby.Si mai greu de intretinut.straight face

| Alexxe a răspuns:

Corby rulz! LG-urile sunt cam cele mai de proasta calitate telefoane. Mai ales acumulatorul se duce extrem de repede, o sa il incarci de 2 ori pe zi. te sfatuiesc sa iti iei corby. Eu unu inca visez la un Galaxy S

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Eu as alege Samsung Corby`happy

Mi se pare mult mai bun decat Lg Cookiebig grin