| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cele mai bune telefoane cu touchscreen cu pretul pana in 15 milioane? In afara de samsung corby si de lg cookie.

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pot spune ca merita pana la ultimul ban
http://telefonultau.eu/products/HTC-Desire.html

| nelu13 a răspuns:

Htc hd7 dar este in jur de 18mil, HTC hd2 pe la 10-11 mil sau HTC diamond la 7-8 mil si poate gasesti un iphone 3gs

| StefanS a răspuns:

Uita-te la Nokia C7, C6 sau C5.
Ar mai fi Nokia 5800, iPhone 3G/S(de ocazie), si alte Samsung-uri, LG-uri si HTC-uri(HTC-uri chiar foarte bune pana in pretul ala).

| maniac a răspuns:

Ce ai enumerat tu se gasesc la vreo 2 mil 3 maxim, pana in 15 mil poti sa-ti iei un Samsung galaxy s care are procesor android de 1ghz ff mult sau un Motorola milestone sau chiar si un iphone 3gs nu chiar nou dar am vazut pe okazii ca se da la cutie cu toate, tipla pe el cu vreo 13, 14 mil eu ti-as sugera iphone. La touch nimeni nu cred ca il invinge (parerea mea ) si + ca ai aplicatii garla la el si jocuri de o grafica exceptionala.BFT

| GoguSteriade a răspuns:

Nokia 5228.

| Mangoo a răspuns:

Este o firma din bucuresti care are telefoane ieftine cu touchscreean siteu ii ceva de genu www.dualsim.ro eu de acolo am ii bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici unu, dale paci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca si LG gt 400 este foarte bun si chiar rezistent. l-am scapat de gresie si de bedon au sarit toate din el si inca functioneaza perfect

| Alliie a răspuns:

Nokia x6...este un telefon foarte bunwinkingmi-am luat si eu si sunt ft multumita de el:X