| anonimadepetpu a întrebat:

Am nevoie de Un sfat urgent. Deci niste baieti din scoala au intrat in baie.peste mine si doua colege. Ei spun ca nu s-a intamplat nimic. Diriginta a aflat si i-au invitat la noi la ora sa clarificam ce s-a intamplat. Dar daca ii spun Dirigintei ce s-a intamplat nu o sa ma creada. Respectivii baieti au spus ca cica noi ii provocam iar diriga ii value crede pe Ei si o sa ii sune pe parintii mei. Cum pot sa scap usor? Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să scapi uşor habar n-am ce ar trebui să faci, tu ar trebui să spui adevărul şi pe urmă alege diriginta ce să facă. Sau vorbeşti cu părinţii tăi.

Şi că tot ai spus de provocat, ai şi tu grijă la cum te îmbraci şi cum te comporţi.