| BeHonest25 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent!
Pe 19 septembrie este ziua prietenei mele cele mai bune si vreau sa ii fac o surpriza. Faza este ca eu vreau sa fie implicati mai multi prieteni, si din cate cred eu o sa fim cam 15-19 persoane. Vreau sa fie ceva frumos, nu la un restaurant sau chestii de genul, vreau sa fie ceva special! Va roog sa ma ajutati, chiar nu stiu ce sa surpriza sa ii fac!

2 răspunsuri:
| KiindOuiIle a răspuns:

Du-o intr-un club, la Nexus sau de ce nu BamBoo?

| BeHonest25 explică:

P.s: Prietena mea face 14 ani, deci mersul in club nu poate fi o solutie. Va rog, dati-mi cat de repede puteti o idee, ca sa pot organiza tot. Va multumesc mult :*