| puff90210 a întrebat:

Hei hei TPU. Am nevoie de ajutorul vostru. Curand va fi ziua celei mai bune prietene si vreau sa ii fac o surpriza. Vreau sa fie ceva special, nu ca videocplipurile pe care le punem pe facebook sau chestii de genul. Vreau sa fie ceva special.
Dau fundaaa! :*

1 răspuns:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Ce a mai mare surpriza vine din chestii foarte simple! nu gandii, pre a mult si intens, pentru ca vei da un mare chix! fii foarte simpla! nu stiu?! spre exemplu ofera-i cadoul in mijlocul invitatilor, imbracata in pijamale!