| Acellin a întrebat:

Am o asa zisa "problema"..sau niște mici frustrări.
Am 17 ani și sunt un băiat destul de ok, problema e ca am mult mai multi prieteni virtuali decât reali.
Vi se pare în regula?
Am undeva la 4-5 prieteni cu care ma vad rar. Iar pe internet vorbesc cu aproximativ 24-25 de persoane, majoritatea fete (cu 3 din ele am planificat în viitorul apropiat sa ne vedem).
Nu vreau sa se rada de mine ca as fi un inadaptat sau un șoarece de internet.
Cu acești prieteni virtuali nu ma plictisesc toată ziua, dar nu vreau sa ma numească alții ciudat.
Vi se pare ca sunt un inadaptat? Sau as putea sa "o iau pe alătura" într-un mod sau altul?
Eu ma îndoiesc dar sunt o persoana care analizează destul de mult.

Răspuns Câştigător
| AbominableBride a răspuns:

Uneori se intampla ca oamenii din jurul tau sa nu rezoneze cu tine. e super ca ai gasit macar pe net oameni cu care sa te intelegi. ai increde in tine si totul va fi ok, ce ti se intampla e normal. bucura te de oamenii cu care vorbesti

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu lol, exagerezi