| FulgerMcQueeN a întrebat:

am o carte si as'i dori sa ii fac o copie, imi puteti va rog cam cat ar costa sa fac o copie? ( are in jur de 140 pagini )

Inca ceva, daca imi puteti recomanda un xerox IEFTIN din Brasov!

6 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Pai la mine in oras o carte cu atatea pagini ar costa cam 18- 19 Lei. La mine e 10 bani pagina si 4 lie(cam asa) coperta. big grin

| Caster a răspuns:

10-20 de lei depinde de ce format are.

| bwiNNNN a răspuns:

Pai ar costa cam de la 30 de lei la 50 de lei...

| Caster a răspuns (pentru bwiNNNN):

Ce zici ma? Nici color si nu ii atata. Tu unde locuiesti de costa atat de mult, sau te fura aia de la xerox?laughing

| FulgerMcQueeN explică (pentru Caster):

Cam cat e?

| Caster a răspuns (pentru FulgerMcQueeN):

Intre 10-20 lei max 25 depinde unde ti-o faci