| MrRava13 a întrebat:

Am o intrebare, am niste casti wireless pentru pc cumparate de la Altex. Le-am schimbat odata cu unele noi(acelasi tip de casti) pentru ca celelalte s-au stricat. Acestea nu se mai potrivesc pentru treburile mele si doresc altele. INTREBAREA este: Credeti ca cei de la Altex imi vor schimba castile wireless pentru cele pe care le doresc acum, acestea fiind mai ieftine decat cele wireless deci cam tot ei ar iesi in castig si mentionez ca inca detin toate actele.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil nu o sa poti face asta. Data viitoare incearca eMAG. Ai fi putut sa faci asta cu siguranta. Totusi, poti intreba.Nu strica cu nimic sa intrebi.